julide@entradamimarlik.com

HAKKIMIZDA

“Beauty of style and harmony and grace and good rhythm depend on simplicity” ― Plato

Hedefini, müşterilerinin kendine özgü ihtiyaçlarını karşılayacak uygun tasarım çözümleri üretmek olarak belirleyen Entrada Mimarlık, bu zamana kadar edinilen tüm deneyimlerini birleştirip, aynı zamanda genç-dinamik bakış açısı ile birlikte hizmet vermektedir.
AVM, konut, ofis, otel, kafe, klinik, restoran, mağaza, showroom gibi çeşitli projelerin tasarım anlayışlarının tümünün temelinde yatan odak noktası, kullanıcıların ihtiyaçları ve memnuniyetlerinin yanı sıra çevresel faktörlerle de uyumlu olmasıdır.
Entrada Mimarlık olarak tasarımın estetik, fonksiyon, verimlilik, sürdürülebilirlik, kullanıcı memnuniyeti vb. gereksinimleri karşılaması gerektiğine inanıyoruz.
Bize göre doğru tasarım, her mekânın kendi özgün kimliği ile tanımlanması, tasarım ve fonksiyonun kusursuz birlikteliği, tüm tasarım disiplinlerinin entegrasyonu demektir.
Entrada Mimarlık olarak çalıştığımız projelerde öncelikle müşteri ile tasarımcı arasında koordine bir şekilde ilerleyen tasarım süreci, daha sonra projelendirme ve koordinasyonu, uygulama-üretim süreçlerinin takibi, disiplinler arası koordinasyon hizmetleri veriyoruz.
Tüm bu süreçte tasarımın “insan” ile alakalı olduğuna inanıyor, her disiplinde önceliğimize insan ve çevresel faktörleri koyuyoruz. Fonksiyon, sürdürülebilirlik açısından verimliliği en yüksek mekanları yaratma sorumluluğumuzu bilerek, müşterilerin isteklerini koordine ediyoruz.
Tasarımcı olarak, tüm bu süreçte diğer disiplinler ile takım arkadaşı olduğumuzu unutmadan, projenin koordinasyonu konusunda etkili takım oyuncuları olduğumuza inanıyoruz.

Jülide Çömlekçiler

İçmimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimini Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlayan Jülide Çömlekçiler, Entrada Mimarlık’ı kurdu.
Eğitim ve iş hayatında edindiği deneyimlerle otel, avm, okul gibi büyük ölçekli ticari alanların yanısıra, çeşitli ölçeklerde bulunan konut, restoran gibi içmimari projelerini üstlenmektedir.

Neler Yapıyoruz?

İÇMİMARİ TASARIM

ÜRÜN & MOBİLYA TASARIMI

ŞANTİYE KOORDİNASYON & TAKİBİ

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Entrada Mimarlık İLETİŞİM

İLETİŞİM
+90 533 017 35 91
julide@entradamimarlik.com
Salacak Mah. Tunusbağı Cad. Üsküdar / İSTANBUL
Teşekkür ederiz. Mesajınız başarıyla alınmıştır.
Mesaj Göndermenizde sorun yaşanmıştır. Site yetkilisi ilgilenecektir.
FSEK (Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu) kapsamında tüm tasarım hakları Entrada Mimarlık’a aittir.
Entrada Mimarlık 2021 ©